Cz En

Jump Large ne

  1. Datum: 15. 04. 2012
  2. Závod: Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII.
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.34 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 0 0 0.0 0.0 29.85 5.09 V V
2 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 28.94 5.25 V V
3 Vaněková Ivana Arkan - Šarkan 1 0 0.0 5.0 30.03 5.06 V V
4 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 0 0.0 5.0 30.34 5.01 V V
5 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 31.87 4.77 V V
6 000107 Kateřina Benešová Porsche 1 0 2.69 7.69 37.69 4.03 VD VD
7 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 2 0 0.0 10.0 29.75 5.11 VD VD
8 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 2 0 0.0 10.0 31.37 4.85 VD VD
9 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 31.54 4.82 VD VD
10 013010 Václav Hůzl Cooper 1 0 5.09 10.09 40.09 3.79 VD VD
11 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 2 3.72 18.72 38.72 3.93 D D
DIS 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078009 Martina Josefusová Conny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021809 Iveta Kotásková Božena Unno Jezvé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045010 Michal Najman Amy Cuddly von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004309 Iveta Mihulová Angel De La Guarda Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizerová Anna Oxara Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036611 Anna Němečková Reiko Rudolfovská skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001611 Ivana Prokešová Ace Cassy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizer TomᚠAhmose z ríše WA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028812 Petr Pacák Hipper Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS