Cz En

Open Small ne

  1. Datum: 15. 04. 2012
  2. Závod: Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII.
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 108.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 44.87 3.92 V V
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 46.56 3.78 V V
3 028408 Michal Najman A3Ch Dudlík Hvězda Prokyon 0 0 0.0 0.0 48.43 3.63 V V
4 070509 Marie Köllnerová Petty Pet Nueva Sorpresa 0 0 0.31 0.31 54.31 3.24 V V
5 039908 Štěpánka Vávrová Míša 0 0 1.18 1.18 55.18 3.19 V V
6 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 1 0.0 5.0 45.96 3.83 V V
7 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 46.62 3.78 V V
8 010408 Lucie Orbanová Barnie 1 0 0.0 5.0 50.65 3.47 V V
9 047309 Monika Otipková (Vaňharová) Fee-Bee ze Shetlandů 0 1 1.69 6.69 55.69 3.16 VD VD
10 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně 1 1 0.0 10.0 45.19 3.89 VD VD
11 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké 0 1 5.31 10.31 59.31 2.97 VD VD
12 056908 Lenka Blachová Meluzína 3 0 0.0 15.0 50.37 3.49 VD VD
13 010009 Nikola Gálová Jerry 0 1 10.06 15.06 64.06 2.75 VD VD
14 071911 Barbora Prokšová Jackie 2 0 8.19 18.19 62.19 2.83 D D
15 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 2 8.34 18.34 62.34 2.82 D D
16 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 2 10.21 20.21 64.21 2.74 D D
17 001311 Pavlína Juřenová A3Ch Jimmy 0 1 15.28 20.28 69.28 2.54 D D
18 028111 Marcela Grzywačová Maggie 0 1 18.12 23.12 72.12 2.44 D D
19 Bzdúšková Kamila Netty 0 2 18.47 28.47 72.47 2.43 BO BO
DIS 007512 Veronika Mračková Arianka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072711 Renata Bartóková Ady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070911 Marie Köllnerová Wild Bill Nueva Sorpresa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069511 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024211 Dagmar Peková Smaug DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024010 Kateřina Krušinová Bubo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075211 Renáta Ježková Didi From Golden Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021210 Sabina Svozílková Sany Ze Svrženských luhů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028708 Šárka Šandová Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079709 Marta Němcová Benjamin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011205 Adéla Havlíková Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007407 Jitka Krejcárková A3Ch Inachis Io Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Isis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS