Agility

  1. Datum: 04. 09. 2022
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Eimhjellen, Kine (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 39.17 5.62 V
2 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 39.21 5.61 V
3 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 0 0 0.0 0.0 39.84 5.52 V
4 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 40.01 5.5 V
5 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs 0 0 0.0 0.0 40.07 5.49 V
6 Petra Matušíková Lujči 0 0 0.0 0.0 40.58 5.42 V
7 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 0 0 0.0 0.0 40.63 5.41 V
8 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 41.25 5.33 V
9 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 41.63 5.28 V
10 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 41.79 5.26 V
11 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 41.99 5.24 V
12 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 42.08 5.23 V
13 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 42.16 5.22 V
14 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 42.19 5.21 V
15 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 42.7 5.15 V
16 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 42.75 5.15 V
17 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 42.79 5.14 V
18 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 43.67 5.04 V
19 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 43.69 5.04 V
20 015718 Aneta Jiráčková A3Ch Daisy 0 0 0.0 0.0 44.94 4.9 V
21 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 0 0 0.0 0.0 45.37 4.85 V
22 007021 Michaela Koucká Bibbien Strambery 0 0 0.0 0.0 47.92 4.59 V
23 Daniela Martinčeková Butch Wallachian flower 0 0 0.0 0.0 48.05 4.58 V
24 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis 0 0 0.0 0.0 48.55 4.53 V
25 043218 Gabriela Řehořová Elly 0 0 0.0 0.0 49.33 4.46 V
26 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály 0 0 0.0 0.0 49.8 4.42 V
27 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 1 0 0.0 5.0 38.05 5.78 V
28 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 1 0 0.0 5.0 38.22 5.76 V
29 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 39.27 5.6 V
30 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 39.44 5.58 V
31 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 1 0 0.0 5.0 39.6 5.56 V
32 014521 Adéla Kobzová Go for Brain Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 39.82 5.52 V
33 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 1 0 0.0 5.0 40.16 5.48 V
34 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat 1 0 0.0 5.0 41.7 5.28 V
35 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 1 0 0.0 5.0 41.8 5.26 V
36 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven 1 0 0.0 5.0 42.19 5.21 V
37 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 1 0 0.0 5.0 42.37 5.19 V
38 002117 Martina Jírová A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 42.5 5.18 V
39 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 1 0 0.0 5.0 42.91 5.13 V
40 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 42.92 5.13 V
41 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia 1 0 0.0 5.0 43.14 5.1 V
42 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands 1 0 0.0 5.0 44.17 4.98 V
42 083217 Veronika Palová A3Ch Ruby Deabei 1 0 0.0 5.0 44.17 4.98 V
44 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 1 0 0.0 5.0 44.78 4.91 V
45 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 1 0 0.0 5.0 44.92 4.9 V
46 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 45.18 4.87 V
47 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 0 1 0.0 5.0 45.43 4.84 V
48 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 46.03 4.78 V
49 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 1 0 0.0 5.0 47.88 4.59 V
50 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter 0 1 0.0 5.0 50.03 4.4 V
51 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 1 0 0.0 5.0 50.72 4.34 V
52 085817 Julie Karlíková Chilli 1 0 0.89 5.89 53.89 4.08 V
53 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 2 0 0.0 10.0 39.1 5.63 VD
54 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod 2 0 0.0 10.0 39.62 5.55 VD
55 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 2 0 0.0 10.0 40.46 5.44 VD
56 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 2 0 0.0 10.0 40.71 5.4 VD
57 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate 2 0 0.0 10.0 42.17 5.22 VD
58 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 2 0 0.0 10.0 42.21 5.21 VD
59 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 1 1 0.0 10.0 42.24 5.21 VD
60 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 2 0 0.0 10.0 43.29 5.08 VD
61 056115 Jan Machala A3Ch Anie z Čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 44.98 4.89 VD
62 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 2 0 0.0 10.0 45.56 4.83 VD
63 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 46.09 4.77 VD
64 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 1 0.0 10.0 47.04 4.68 VD
65 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin 2 0 0.0 10.0 47.36 4.65 VD
66 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 2 0 0.0 10.0 48.11 4.57 VD
67 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 1 1 0.0 10.0 48.36 4.55 VD
68 042315 Lenka Kabátová A3Ch Afrodita Love from Tatras 2 0 0.0 10.0 48.75 4.51 VD
69 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 2 1 0.0 15.0 43.58 5.05 VD
70 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 2 1 0.0 15.0 45.6 4.82 VD
71 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 2 0.0 15.0 45.98 4.78 VD
72 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron 3 0 0.0 15.0 47.41 4.64 VD
73 052317 Jan Lefner A3Ch Arakain Under Rock 2 1 0.0 15.0 47.54 4.63 VD
74 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte 3 0 0.0 15.0 51.4 4.28 VD
75 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 2 1 0.0 15.0 52.31 4.21 VD
76 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 2 2 0.11 20.11 53.11 4.14 D
77 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family 4 1 0.0 25.0 42.73 5.15 D
78 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 3 2 1.99 26.99 54.99 4.0 BO
DIS 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daniel Martinček Cid Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069816 Michaela Hadačová Sebastian DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006420 Barbora Múdra Elevator Surprise Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079618 Tereza Vaverková Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO