Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci

  1. Datum: 03. 09. 2022
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Tangfelt, Jocke (SE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 58.0 s
  6. Maximální čas: 121.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.79 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 44.95 4.89 V
2 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 46.13 4.77 V
3 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 46.27 4.75 V
4 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 0 0.0 0.0 47.11 4.67 V
5 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 0 0 0.0 0.0 47.14 4.67 V
6 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 47.85 4.6 V
7 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 0 0 0.0 0.0 48.07 4.58 V
8 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 52.2 4.21 V
9 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis 0 0 0.0 0.0 52.66 4.18 V
10 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 1 0 0.0 5.0 41.63 5.28 V
11 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 1 0 0.0 5.0 43.07 5.11 V
12 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 1 0 0.0 5.0 43.19 5.09 V
13 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate 1 0 0.0 5.0 43.2 5.09 V
14 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei 1 0 0.0 5.0 44.7 4.92 V
15 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 1 0.0 5.0 45.14 4.87 V
16 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 45.36 4.85 V
17 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 1 0 0.0 5.0 46.1 4.77 V
18 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 1 0 0.0 5.0 46.2 4.76 V
19 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 1 0.0 5.0 46.84 4.7 V
20 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 46.88 4.69 V
21 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 1 0 0.0 5.0 46.99 4.68 V
22 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 1 0.0 5.0 47.41 4.64 V
23 042315 Lenka Kabátová A3Ch Afrodita Love from Tatras 1 0 0.0 5.0 50.27 4.38 V
24 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 0 1 0.0 5.0 50.79 4.33 V
25 043218 Gabriela Řehořová Elly 0 1 0.0 5.0 52.56 4.19 V
26 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 41.18 5.34 VD
27 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 1 1 0.0 10.0 43.68 5.04 VD
28 079618 Tereza Vaverková Trixie 2 0 0.0 10.0 45.16 4.87 VD
29 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 2 0 0.0 10.0 45.55 4.83 VD
30 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 2 0 0.0 10.0 45.59 4.83 VD
31 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 45.6 4.82 VD
32 014521 Adéla Kobzová Go for Brain Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 45.75 4.81 VD
33 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 2 0 0.0 10.0 47.19 4.66 VD
34 015718 Aneta Jiráčková A3Ch Daisy 1 1 0.0 10.0 48.96 4.49 VD
35 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod 0 2 0.0 10.0 51.44 4.28 VD
36 006420 Barbora Múdra Elevator Surprise Rebell Represent 1 1 0.0 10.0 55.64 3.95 VD
37 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 1 1 0.0 10.0 56.8 3.87 VD
38 085817 Julie Karlíková Chilli 0 2 3.11 13.11 61.11 3.6 VD
39 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven 2 1 0.0 15.0 46.03 4.78 VD
40 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 2 1 0.0 15.0 46.83 4.7 VD
41 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte 3 0 0.0 15.0 49.69 4.43 VD
42 069816 Michaela Hadačová Sebastian 3 0 0.0 15.0 51.67 4.26 VD
43 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 2 1 0.0 15.0 51.78 4.25 VD
44 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 1 2 0.0 15.0 52.43 4.2 VD
45 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 2 1 0.0 15.0 53.3 4.13 VD
46 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály 1 1 9.81 19.81 67.81 3.24 D
47 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 2 2 0.0 20.0 47.78 4.6 D
48 056115 Jan Machala A3Ch Anie z Čertovy kazatelny 4 2 0.0 30.0 53.93 4.08 BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007021 Michaela Koucká Bibbien Strambery DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Petra Matušíková Lujči DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daniela Martinčeková Butch Wallachian flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daniel Martinček Cid Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner A3Ch Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083217 Veronika Palová A3Ch Ruby Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055619 Marie Šikýřová Toffi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002117 Martina Jírová A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO