Cz En

Agility L

  1. Datum: 21. 11. 2009
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 43.0 s
  5. Maximální čas: 70.0 s
  6. Délka: 164.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 36.27 4.52
2 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 0 0 0.0 0.0 36.56 4.49
3 043206 Bohuslav Přibyl Bára 0 0 0.0 0.0 40.22 4.08
4 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 0.0 0.0 42.77 3.83
5 003406 Eva Knapková Brita 0 0 0.91 0.91 43.91 3.73
6 046707 Marek Havlík Dasty 0 0 2.55 2.55 45.55 3.6
7 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 1 0 0.0 5.0 35.67 4.6
8 029705 Jan Smoček Ace To Win Tachyon 1 0 0.0 5.0 35.69 4.6
9 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 36.5 4.49
10 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel 1 0 0.0 5.0 38.25 4.29
11 024207 Veronika Otýpková Daria 1 0 0.0 5.0 40.58 4.04
12 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 1 0 3.95 8.95 46.95 3.49
13 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 34.55 4.75
14 003506 Jana Lejsková Excellent Chels Black Chevers 2 0 0.0 10.0 35.75 4.59
15 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 2 0 0.0 10.0 39.82 4.12
16 145500 Nikol Vydrová A3Ch Wonder of Kate's Sam von Beutenhof 1 1 0.0 10.0 41.94 3.91
17 028809 Lucie Urbanová Berenike Z Černého panství 2 0 1.59 11.59 44.59 3.68
18 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů 2 1 0.0 15.0 41.62 3.94
19 023508 Kateřina Novotná Lambra Katama King 2 0 7.32 17.32 50.32 3.26
20 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 4 0 0.0 20.0 37.6 4.36
21 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country 4 0 0.0 20.0 38.27 4.29
22 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 3 1 0.84 20.84 43.84 3.74
23 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin 5 0 0.0 25.0 35.79 4.58
24 073909 Václav Ullver Falstaff vom Palmbachtal 5 0 0.0 25.0 35.81 4.58
25 050707 Tomáš Langhammer Bella 5 0 0.0 25.0 38.24 4.29
26 027404 Irena Kochová A3Ch Faust Foxy Fox 5 0 0.0 25.0 40.61 4.04
27 034609 Petra Kopecká Lady 2 2 10.62 30.62 53.62 3.06
28 035108 Hana Sklenaříková Nice Looking Moravia Campanella 4 1 14.41 39.41 57.41 2.86
DIS 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084409 Kateřina Macků Akym Otasláva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047509 Michaela Mlčochová Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051708 Jana Lejsková Able Roy of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041209 Stanislav Čechlovský Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035208 Věra Slezáková Once of Dream Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012104 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000505 Pavel Košek A3Ch Day Dream Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024009 Eva Knapková Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081709 Magdalena Konečná Dixxi Czech Nattass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS