Cz En

Agility

  1. Datum: 14. 04. 2012
  2. Závod: Oldřichov - Chlumecký lvíček
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.0 0.0 46.85 3.61 V V
2 009508 Blanka Fričová A3Ch Bonnie Gold Lenfir 1 0 0.0 5.0 43.15 3.92 V V
3 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 1 1 0.0 10.0 49.53 3.41 VD VD
4 032506 Jiřina Dusilová A3Ch Ailyn Evbiar 0 1 8.65 13.65 60.65 2.79 VD VD
5 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika 0 2 5.93 15.93 57.93 2.92 VD VD
6 075909 Michaela Glossová Netty z Haliparku 0 0 18.97 18.97 70.97 2.38 D D
7 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 1 1 15.7 25.7 67.7 2.5 D D
8 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 1 16.59 26.59 68.59 2.46 BO BO
9 022811 Hana Lukášová Baby Maria Magdalensis 0 1 24.89 29.89 76.89 2.2 BO BO
10 017510 Martina Sigmundová Bibi Movimento 1 2 17.03 32.03 69.03 2.45 BO BO
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061008 Veronika Macourková Bony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072611 Veronika Šedová Dorote od Andulky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072811 Iveta Martínková Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050507 Blanka Fričová A3Ch Babette Shandy Balambi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017311 Květa Sálusová Jessica Žlutá řeka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085509 Barbora Kamarýtová Kešu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075011 Barbora Lahovská Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014311 Michaela Lencová Marley Rusavská Koliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS