Cz En

Agility L

  1. Datum: 22. 11. 2009
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 45.0 s
  5. Maximální čas: 81.0 s
  6. Délka: 168.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.73 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 0 0 0.0 0.0 37.75 4.45
2 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů 0 0 0.0 0.0 38.8 4.33
3 012104 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya 0 0 0.0 0.0 40.54 4.14
4 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 0 0 0.0 0.0 41.93 4.01
5 041209 Stanislav Čechlovský Bella 0 0 1.7 1.7 46.7 3.6
6 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 1 0 0.0 5.0 36.5 4.6
7 003506 Jana Lejsková Excellent Chels Black Chevers 1 0 0.0 5.0 36.54 4.6
8 029705 Jan Smoček Ace To Win Tachyon 1 0 0.0 5.0 36.64 4.59
9 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 36.89 4.55
10 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 1 0 0.0 5.0 37.27 4.51
11 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 39.6 4.24
12 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 40.05 4.19
13 047509 Michaela Mlčochová Bína od Vltavských pramenů 0 1 0.0 5.0 40.87 4.11
14 000505 Pavel Košek A3Ch Day Dream Krásná louka 1 0 0.0 5.0 41.85 4.01
15 051708 Jana Lejsková Able Roy of Crazy Sun 0 1 0.0 5.0 42.24 3.98
16 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 1 0 0.0 5.0 43.67 3.85
17 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 0 1 0.49 5.49 45.49 3.69
18 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 2 0 0.0 10.0 37.88 4.44
19 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 2 0 0.0 10.0 44.17 3.8
20 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 44.65 3.76
21 008907 Eva Knapková Megy 1 1 0.0 10.0 44.9 3.74
22 039206 Iveta Gricová Legia Niox 2 0 3.92 13.92 48.92 3.43
23 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin 3 0 0.0 15.0 36.52 4.6
24 081709 Magdalena Konečná Dixxi Czech Nattass 0 2 6.07 16.07 51.07 3.29
25 023508 Kateřina Novotná Lambra Katama King 3 0 3.14 18.14 48.14 3.49
26 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor 3 1 1.96 21.96 46.96 3.58
27 027404 Irena Kochová A3Ch Faust Foxy Fox 5 0 0.0 25.0 39.54 4.25
DIS 073909 Václav Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043206 Bohuslav Přibyl Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046707 Marek Havlík Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024009 Eva Knapková Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034609 Petra Kopecká Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035208 Věra Slezáková Once of Dream Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024207 Veronika Otýpková Daria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003406 Eva Knapková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS