Cz En

Agility

  1. Datum: 14. 04. 2012
  2. Závod: Plzeň Křimice - JARNÍ POHÁR VÁCLAVA
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 32.93 5.1
2 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.34 4.75
3 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 40.86 4.11
4 024506 Lucie Náplavová A3Ch All About Me Kiaora 0 0 0.0 0.0 42.19 3.98
5 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja 0 0 2.45 2.45 46.45 3.62
6 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 34.2 4.91
7 023709 Nikola Rašplová Beazy - Le Norje 0 0 5.75 5.75 49.75 3.38
8 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 0 1 1.18 6.18 45.18 3.72
9 084111 Olga Hábová Jimmy 0 1 2.38 7.38 46.38 3.62
10 020308 Olga Šambergerová Ushant Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 33.26 5.05
11 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 1 1 0.0 10.0 42.25 3.98
12 004311 Jaroslav Vakeš BARK Dark Jewel 3 0 0.0 15.0 35.76 4.7
13 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling 1 2 0.0 15.0 40.91 4.11
14 033807 Alena Kolářová Night Bird Černý faun 2 1 0.0 15.0 42.37 3.97
15 050311 Markéta Němcová Nermyš 0 1 12.18 17.18 56.18 2.99
16 053010 Šárka Vajcová Gentleman of Tennant 3 1 0.0 20.0 39.58 4.24
17 014910 Pavla Hejtmánková Fire and Ice Tennant 0 2 14.97 24.97 58.97 2.85
18 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 3 2 0.0 25.0 41.08 4.09
19 025509 Ladislav Šmolík Nepomuk Vom Skuddenhof 4 2 1.83 31.83 45.83 3.67
20 083309 Simona Sterlyová Aylla Pilsner 0 1 29.73 34.73 73.73 2.28
DIS 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062911 Barbora Hinnerová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011212 Martin Švec I'm Best Star Fallcat Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011312 Martina Švecová Koral Fallcat Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006710 Františka Petráková Elektra Dinki Di Blue Heeler DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS