Cz En

Jumping L

  1. Datum: 05. 12. 2009
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 36.0 s
  5. Maximální čas: 70.0 s
  6. Délka: 153.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 19
  9. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 34.71 4.41
2 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 0 0 0.0 0.0 35.34 4.33
3 024207 Veronika Otýpková Daria 0 0 0.0 0.0 35.75 4.28
4 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 0 1 0.21 5.21 36.21 4.23
5 043206 Bohuslav Přibyl Bára 0 1 1.27 6.27 37.27 4.11
6 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 1 2.89 7.89 38.89 3.93
7 012104 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya 1 1 1.74 11.74 37.74 4.05
8 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 1 1 2.0 12.0 38.0 4.03
9 145500 Nikol Vydrová A3Ch Wonder of Kate's Sam von Beutenhof 1 1 2.3 12.3 38.3 3.99
10 047509 Michaela Mlčochová Bína od Vltavských pramenů 0 2 3.93 13.93 39.93 3.83
11 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 2 1 3.78 18.78 39.78 3.85
12 003506 Jana Lejsková Excellent Chels Black Chevers 4 1 0.11 25.11 36.11 4.24
13 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country 6 0 0.0 30.0 33.97 4.5
DIS 051708 Jana Lejsková Able Roy of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029705 Jan Smoček Ace To Win Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081709 Magdalena Konečná Dixxi Czech Nattass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024009 Eva Knapková Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023508 Kateřina Novotná Lambra Katama King DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003406 Eva Knapková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034408 Vlasta Vagerová Brock Au-Auriga Brie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000505 Pavel Košek A3Ch Day Dream Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025908 Eva Unzeitlichová Cayleen Dean Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034609 Petra Kopecká Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035108 Hana Sklenaříková Nice Looking Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035208 Věra Slezáková Once of Dream Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046707 Marek Havlík Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087309 Martina Wasserbauerová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073909 Václav Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS