Cz En

Agility CACAg L

  1. Datum: 14. 04. 2012
  2. Závod: Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 39.38 5.08
2 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 0.0 0.0 45.27 4.42
3 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 35.91 5.57
4 088009 Lucie Frýdová C.D. od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 38.73 5.16
5 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever 0 1 0.0 5.0 39.31 5.09
6 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 1 0 0.0 5.0 39.93 5.01
7 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 1 0 0.0 5.0 40.7 4.91
8 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 1 0 0.0 5.0 40.95 4.88
9 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream 0 1 0.0 5.0 42.06 4.76
10 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 1 0 0.0 5.0 43.52 4.6
11 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp 1 0 0.0 5.0 43.79 4.57
12 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 0 0.83 5.83 49.83 4.01
13 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 1 1 0.0 10.0 48.71 4.11
14 039509 Lenka Turková Atos 2 0 1.17 11.17 50.17 3.99
15 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika 3 0 0.0 15.0 43.08 4.64
16 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora 0 1 12.46 17.46 61.46 3.25
17 065509 Lenka Raková Hanny 0 2 22.71 32.71 71.71 2.79
18 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 5 2 0.0 35.0 48.38 4.13
DIS 059911 Jan Černý Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056910 Veronika Hučíková Lusk Z Česlova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083411 David Milbach Elita Dakam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004211 Kateřina Milbachová Atina z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011712 Marek Russ Benny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029106 Lucie Frýdová Anything 4U od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013712 Jindra Nováková Anka Z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052610 Petra Doleželová Bibbi Loyalluck DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008712 Šárka Hanzálková Delfík Strakatý samet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085411 Alena Pichová Baron z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009510 Hana Bínová A Linn Charlie M'S Flimex DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008908 Klára Olivová Avšak Czech Originál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS