Cz En

Jumping 1 L

  1. Datum: 14. 04. 2012
  2. Závod: Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 34.47 5.13
2 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.97 5.06
3 038008 Gabriela Vlachová Žužla 0 0 0.0 0.0 36.9 4.8
4 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 0.0 0.0 37.32 4.74
5 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.65 4.58
6 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 32.98 5.37
7 088009 Lucie Frýdová C.D. od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 33.66 5.26
8 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 33.93 5.22
9 029106 Lucie Frýdová Anything 4U od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 34.39 5.15
10 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 35.93 4.93
11 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 1 0 0.0 5.0 36.28 4.88
12 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 38.44 4.6
13 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 1 0.0 5.0 38.49 4.6
14 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 2 0 0.0 10.0 36.18 4.89
15 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 1 0.0 15.0 35.14 5.04
16 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky 1 2 0.0 15.0 42.29 4.19
17 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 2 3.56 18.56 46.56 3.8
18 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora 0 2 15.12 25.12 58.12 3.05
DIS 009510 Hana Bínová A Linn Charlie M'S Flimex DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059911 Jan Černý Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052610 Petra Doleželová Bibbi Loyalluck DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008712 Šárka Hanzálková Delfík Strakatý samet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056910 Veronika Hučíková Lusk Z Česlova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083411 David Milbach Elita Dakam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004211 Kateřina Milbachová Atina z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085411 Alena Pichová Baron z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011712 Marek Russ Benny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008908 Klára Olivová Avšak Czech Originál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065509 Lenka Raková Hanny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039509 Lenka Turková Atos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013712 Jindra Nováková Anka Z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS