Cz En

Jumping 2 CACAg L

  1. Datum: 14. 04. 2012
  2. Závod: Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 34.25 5.75
2 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 0 0 0.0 0.0 34.26 5.75
3 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 34.62 5.69
4 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.78 5.66
5 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 0 0 0.0 0.0 36.2 5.44
6 038008 Gabriela Vlachová Žužla 0 0 0.0 0.0 36.76 5.36
7 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 32.29 6.1
8 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 32.43 6.07
9 088009 Lucie Frýdová C.D. od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 32.88 5.99
10 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 0 0.0 5.0 37.33 5.28
11 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 1 0 0.0 5.0 37.51 5.25
12 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream 2 0 0.0 10.0 32.3 6.1
13 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika 2 0 0.0 10.0 35.43 5.56
14 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 1 1 0.0 10.0 36.79 5.35
15 009510 Hana Bínová A Linn Charlie M'S Flimex 2 0 0.0 10.0 39.88 4.94
16 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 28.59 6.89
17 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 2 1 0.0 15.0 38.97 5.06
18 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora 0 2 5.78 15.78 53.78 3.66
19 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 3 1 0.0 20.0 37.42 5.26
20 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 4 0 0.0 20.0 39.25 5.02
21 059911 Jan Černý Black 0 2 10.49 20.49 58.49 3.37
22 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional 5 1 0.0 30.0 38.9 5.06
DIS 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039509 Lenka Turková Atos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029106 Lucie Frýdová Anything 4U od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065509 Lenka Raková Hanny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011712 Marek Russ Benny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS