Cz En

JUMPING II

  1. Datum: 28. 04. 2012
  2. Závod: Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 33.81 5.26
2 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 0 0 0.0 0.0 34.39 5.18
3 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 34.49 5.16
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 34.84 5.11
5 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 35.09 5.07
6 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 35.5 5.01
7 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.61 5.0
8 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 36.73 4.85
9 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 0 0 0.0 0.0 37.12 4.8
10 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 38.0 4.68
11 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin 0 0 0.0 0.0 38.34 4.64
12 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya 0 0 0.0 0.0 38.99 4.57
13 010006 Stanislav Nehyba Energetic Speed Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.37 4.52
14 060508 Aneta Štěrbová Luce 0 0 2.88 2.88 42.88 4.15
15 025607 Martina Miková Brita 0 0 3.22 3.22 43.22 4.12
16 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 0 0 3.82 3.82 43.82 4.06
17 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 1 0 0.0 5.0 33.39 5.33
18 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 1 0 0.0 5.0 35.14 5.07
19 Ziólkowska Magdalena Mac 1 0 0.0 5.0 35.15 5.06
20 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 35.55 5.01
21 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 35.74 4.98
22 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 1 0 0.0 5.0 36.11 4.93
23 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 1 0 0.0 5.0 36.93 4.82
24 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 1 0 0.0 5.0 37.05 4.8
25 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 1 0 0.0 5.0 37.09 4.8
26 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land 1 0 0.0 5.0 37.11 4.8
27 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 37.56 4.74
28 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 1 0 0.0 5.0 37.72 4.72
29 007909 Nikol Horáková Angela Z Labských pískovců 1 0 0.0 5.0 38.28 4.65
30 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 1 0.0 5.0 39.82 4.47
31 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 39.89 4.46
32 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 5.84 5.84 45.84 3.88
33 021809 Iveta Kotásková Božena Unno Jezvé 0 0 6.35 6.35 46.35 3.84
34 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye 1 0 1.62 6.62 41.62 4.28
35 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 1 2.45 7.45 42.45 4.19
36 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 7.98 7.98 47.98 3.71
37 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 35.92 4.96
38 006308 Jana Zvonková Sarah 1 1 0.0 10.0 35.94 4.95
39 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 2 0 0.0 10.0 36.98 4.81
40 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 1 1 0.0 10.0 37.56 4.74
41 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers 1 1 0.0 10.0 37.58 4.74
42 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 1 1 0.0 10.0 37.61 4.73
43 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 1 1 0.0 10.0 38.1 4.67
44 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 1 0.0 10.0 38.23 4.66
45 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 1 0.0 10.0 38.32 4.65
46 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 1 1 0.0 10.0 38.58 4.61
47 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 1 1 0.0 10.0 38.94 4.57
48 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 0 2 0.0 10.0 38.95 4.57
49 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 0 2 0.02 10.02 40.02 4.45
50 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 2 1.78 11.78 41.78 4.26
51 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 0 1 6.87 11.87 46.87 3.8
52 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 2 3.04 13.04 43.04 4.14
53 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 2 1 0.0 15.0 34.47 5.16
54 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 2 1 0.0 15.0 36.75 4.84
55 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 1 2 0.0 15.0 39.78 4.47
56 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 1 5.44 15.44 45.44 3.92
57 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 2 1 1.43 16.43 41.43 4.3
58 038910 Lenka Kohoutková Kessy 0 2 8.74 18.74 48.74 3.65
59 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 1 2 3.99 18.99 43.99 4.05
60 059711 Olga Edrová Van Miveko 1 2 4.39 19.39 44.39 4.01
61 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 0 1 14.66 19.66 54.66 3.26
62 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 3 1 0.0 20.0 39.86 4.47
63 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 2 2 1.4 21.4 41.4 4.3
64 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 2 1 7.49 22.49 47.49 3.75
65 Ziólkowska Magdalena Mati 1 2 15.08 30.08 55.08 3.23
66 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 4 1 5.18 30.18 45.18 3.94
DIS Čápková Marcela Arny Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Čápková Marcela Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056311 Jana Tesařová Upin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziólkowska Magdalena My DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS