Cz En

AGILITY II

  1. Datum: 29. 04. 2012
  2. Závod: Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 96.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 076409 Lenka Sack Psycho 0 0 0.15 0.15 48.15 4.01
2 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 0 0 2.71 2.71 50.71 3.81
3 053009 Michaela Tejčková Badimban Malý pasáček 0 1 0.0 5.0 44.88 4.3
4 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 0 0.0 5.0 46.95 4.11
5 032505 Markéta Jahodová Lurdes Black Moravia Classic 1 0 0.0 5.0 47.35 4.08
6 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 1 0 2.0 7.0 50.0 3.86
7 046307 Nicol Bernardová Baron Batty Fort Fox 0 0 7.28 7.28 55.28 3.49
8 005704 Nataša Mühlová A3Ch Archibald Angel Bohemian Beauty 1 0 5.66 10.66 53.66 3.6
9 Rajec Kamila A3Ch Arina z Modravé pláně 2 0 2.09 12.09 50.09 3.85
10 007508 Dominika Slavická Oskar 2 0 4.82 14.82 52.82 3.65
11 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 2 1 0.0 15.0 41.84 4.61
12 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 3 0 0.0 15.0 46.83 4.12
13 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 1 1 5.35 15.35 53.35 3.62
14 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 2 12.88 27.88 60.88 3.17
DIS 005604 Tereza Mühlová Abigail Avalanche Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058608 Lenka Herzová Valmont Bohemia Black Diamont DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008710 Denisa Olšáková Rosalli Golden Yankee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074311 Miloš Kašpar ml. Eclips Of The Sun Cheramond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030510 Marie Sedláková Attila the Warrior Vivacious Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021207 Kateřina Nožičková Vandal Brakemon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031310 Lenka Herzová Angel in Action Vivacious Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rajec Kamila Bailey Fileck Yenkee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082109 Sabina Šťastná Onyx Diamond z Altheyrosei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049708 Lukáš Ilkanič Cody Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033811 Pavla Koukalová Moon Masguerade z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012609 Pavla Koukalová Cassey Od Kamenité říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075811 Michaela Tejčková Beduin z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gromová Vladimíra Kasper Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036506 Eva Šulcová Enjoy Enough Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074511 Lukáš Palm Buddy z Lucbáby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035907 Kateřina Melicharová Belatrix z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015909 Marie Sedláková Barunka Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036905 Ondřej Vrkoč A3Ch Agility Černá Irupe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gromová Vladimíra Denzel Quod Bonum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055611 Julie Kovácsová Dundee Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS