Cz En

JUMPING III

  1. Datum: 29. 04. 2012
  2. Závod: Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg
  3. Rozhodčí: Gibson, Lee (GB)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 149.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.01 4.8
2 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 31.66 4.71
3 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 32.38 4.6
4 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 32.47 4.59
5 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 32.72 4.55
6 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 32.79 4.54
7 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 32.86 4.53
8 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.04 0.04 33.04 4.51
9 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.28 0.28 33.28 4.48
10 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.3 0.3 33.3 4.47
11 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.79 0.79 33.79 4.41
12 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.85 0.85 33.85 4.4
13 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.88 0.88 33.88 4.4
14 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 1.04 1.04 34.04 4.38
15 Čápková Marcela Arny Plzeňský Teufel 0 0 1.6 1.6 34.6 4.31
16 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 0 0 1.71 1.71 34.71 4.29
17 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 1.9 1.9 34.9 4.27
18 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 2.51 2.51 35.51 4.2
19 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 3.29 3.29 36.29 4.11
20 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké 0 0 4.82 4.82 37.82 3.94
21 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 29.71 5.02
22 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 31.68 4.7
23 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 1 0 0.0 5.0 32.88 4.53
24 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 1 0 0.02 5.02 33.02 4.51
25 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 1 0 0.36 5.36 33.36 4.47
26 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 6.02 6.02 39.02 3.82
27 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 1 0 1.49 6.49 34.49 4.32
28 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 0 6.49 6.49 39.49 3.77
29 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 7.14 7.14 40.14 3.71
30 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 2.27 7.27 35.27 4.22
31 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land 1 0 2.99 7.99 35.99 4.14
32 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 1 0 3.31 8.31 36.31 4.1
33 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 0 1 3.44 8.44 36.44 4.09
34 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny 0 1 3.58 8.58 36.58 4.07
35 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 1 0 3.69 8.69 36.69 4.06
36 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 0 4.45 9.45 37.45 3.98
37 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky 1 0 4.95 9.95 37.95 3.93
38 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka 2 0 0.0 10.0 32.94 4.52
39 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 2 11.44 21.44 44.44 3.35
40 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin 2 0 0.65 10.65 33.65 4.43
41 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 2 0 1.8 11.8 34.8 4.28
42 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 0 0 12.77 12.77 45.77 3.26
43 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 1 8.59 13.59 41.59 3.58
44 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 1 0 10.55 15.55 43.55 3.42
45 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 3 0 0.97 15.97 33.97 4.39
46 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 1 1.72 16.72 34.72 4.29
47 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 1 1 11.63 21.63 44.63 3.34
48 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 1 1 14.97 24.97 47.97 3.11
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Čápková Marcela Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056311 Jana Tesařová Upin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021809 Iveta Kotásková Božena Unno Jezvé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziólkowska Magdalena My DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060508 Aneta Štěrbová Luce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziólkowska Magdalena Mati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziólkowska Magdalena Mac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007909 Nikol Horáková Angela Z Labských pískovců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS