Cz En

Agility

  1. Datum: 12. 05. 2012
  2. Závod: Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 32.36 4.82 V V
2 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 0 0 0.0 0.0 34.85 4.48 V V
3 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 34.36 4.54 V V
4 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu 1 0 0.0 5.0 36.49 4.28 V V
5 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice 1 0 0.99 5.99 48.99 3.18 V V
6 006110 Martin Gazda Sam 1 0 3.87 8.87 51.87 3.01 VD VD
7 019106 Helena Pomykaczová Meggi 3 0 0.0 15.0 39.3 3.97 VD VD
8 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 1 10.42 15.42 58.42 2.67 VD VD
9 023207 Jitka Floriánová Cindy Happy Arenda 2 0 6.36 16.36 54.36 2.87 D D
DIS 030112 Elena Ermolová Garp Xapatan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031009 Martina Kalábová Arie Z Lhotecké Linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055010 Anna Koláčná Gitta Nort Brun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013709 Jana Monhartová Archie Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091709 Jitka Kubištová Britney Z Lhotecké Linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069911 Zuzana Staňková Lasli z Ranskeho letiště DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057711 Petra Nováková Lola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS