Cz En

Jumping

  1. Datum: 13. 05. 2012
  2. Závod: Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 31.79 5.06 V V
2 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 33.48 4.81 V V
3 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu 0 0 0.0 0.0 34.61 4.65 V V
4 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 36.61 4.4 V V
5 019106 Helena Pomykaczová Meggi 0 0 0.0 0.0 37.61 4.28 V V
6 036112 Helena Pomykaczová Daikiry Warrior Soul 0 0 0.0 0.0 39.11 4.12 V V
7 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 1.17 1.17 41.17 3.91 V V
8 013709 Jana Monhartová Archie Z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 32.43 4.96 V V
9 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 1 0.0 5.0 38.24 4.21 V V
10 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 0 1 0.0 5.0 38.8 4.15 V V
11 031009 Martina Kalábová Arie Z Lhotecké Linie 2 1 0.0 15.0 37.36 4.31 VD VD
12 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 2 11.11 21.11 51.11 3.15 D D
DIS 091709 Jitka Kubištová Britney Z Lhotecké Linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030112 Elena Ermolová Garp Xapatan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069911 Zuzana Staňková Lasli z Ranskeho letiště DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023207 Jitka Floriánová Cindy Happy Arenda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006110 Martin Gazda Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057711 Petra Nováková Lola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS