Cz En

Agility L

  1. Datum: 12. 05. 2012
  2. Závod: Čebín u Brna - Čebínský král 2012
  3. Rozhodčí: Cruchet, Jimmy (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 82.5 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu 0 0 0.0 0.0 36.58 4.81
2 Ilaria Rizzo Top of the World Brains and Beauty 0 0 0.0 0.0 38.2 4.61
3 Iveta Lukačová Bacardi Bambabibi 0 0 0.0 0.0 38.41 4.58
4 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 39.19 4.49
5 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 39.21 4.49
6 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 0 0 0.0 0.0 40.34 4.36
7 089809 Daniela Nováková Jašika 0 0 0.0 0.0 45.13 3.9
8 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa 0 0 0.0 0.0 45.3 3.89
9 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 45.44 3.87
10 039610 Klára Fremutová Becomes to you Leawrey 0 0 3.05 3.05 58.05 3.03
11 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 1 0 0.0 5.0 38.05 4.63
12 064609 Květa Halfarová Taimee Aryakas Evdoxia Barking Bobby's 1 0 0.0 5.0 44.2 3.98
13 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 1 0 0.0 5.0 47.33 3.72
14 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 2 0 0.0 10.0 38.31 4.59
15 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 2 0 0.0 10.0 39.0 4.51
16 071011 Jitka Liznová Lunel 1 1 0.0 10.0 45.01 3.91
17 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 2 0 0.0 10.0 45.63 3.86
18 Caterina Rolli Charriot 1 1 0.0 10.0 47.99 3.67
19 025210 Petra Šimčíková Mia 2 0 2.16 12.16 57.16 3.08
20 076911 Barbora Dobrovolná Andy 3 1 11.07 31.07 66.07 2.66
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Beáta Podobná My Fellow Aislinn Shelby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Martina Strýčková Casper bez PP DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Nika Kosáčová I'm Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082509 Petra Palečková Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027312 Dana Brothánková Hailly hope z Havlova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011712 Marek Russ Benny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS