Cz En

Jumping L

  1. Datum: 12. 05. 2012
  2. Závod: Čebín u Brna - Čebínský král 2012
  3. Rozhodčí: Cruchet, Jimmy (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.5 s
  7. Délka: 131.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 27.99 4.68
2 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 0 0 0.0 0.0 29.76 4.4
3 Beáta Podobná My Fellow Aislinn Shelby 0 0 0.0 0.0 30.03 4.36
4 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu 0 0 0.0 0.0 30.64 4.28
5 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 0 0.0 0.0 31.08 4.21
6 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa 0 0 0.0 0.0 31.22 4.2
7 008907 Eva Knapková Megy 0 0 0.0 0.0 31.82 4.12
8 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 0.0 0.0 34.13 3.84
9 031011 Radim Knapek Albert 0 0 0.0 0.0 35.05 3.74
10 089809 Daniela Nováková Jašika 0 0 0.0 0.0 35.33 3.71
11 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka 0 0 0.0 0.0 35.57 3.68
12 025210 Petra Šimčíková Mia 0 0 0.0 0.0 35.63 3.68
13 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 0.0 0.0 35.69 3.67
14 039610 Klára Fremutová Becomes to you Leawrey 0 0 3.61 3.61 46.61 2.81
15 011712 Marek Russ Benny Czech Imp 1 0 0.0 5.0 28.16 4.65
16 Ilaria Rizzo Top of the World Brains and Beauty 1 0 0.0 5.0 29.89 4.38
17 Caterina Rolli Charriot 1 0 0.0 5.0 29.91 4.38
18 Nika Kosáčová I'm Black Chevers 1 0 0.0 5.0 30.37 4.31
19 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 1 0 0.0 5.0 31.89 4.11
20 071011 Jitka Liznová Lunel 0 1 0.0 5.0 32.22 4.07
21 064609 Květa Halfarová Taimee Aryakas Evdoxia Barking Bobby's 1 0 0.0 5.0 35.38 3.7
22 006308 Jana Zvonková Sarah 0 1 0.0 5.0 36.91 3.55
23 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 1 0.0 5.0 39.23 3.34
24 082509 Petra Palečková Charlie 1 0 0.0 5.0 41.75 3.14
25 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 33.45 3.92
DIS Iveta Lukačová Bacardi Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Martina Strýčková Casper bez PP DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076911 Barbora Dobrovolná Andy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027312 Dana Brothánková Hailly hope z Havlova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS