Cz En

Prvomájové závody agility Jičín 2012

  1. Datum: 01. 05. 2012
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 28.72 4.94 V V
2 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 29.92 4.75 V V
3 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.41 4.52 V V
4 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 0.0 0.0 36.67 3.87 V V
5 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 28.04 5.06 V V
6 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 31.35 4.53 V V
7 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 1 0.0 5.0 35.04 4.05 V V
8 019106 Helena Pomykaczová Meggi 0 1 0.0 5.0 37.85 3.75 V V
9 025607 Martina Miková Brita 0 1 2.16 7.16 40.16 3.54 VD VD
10 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp 0 2 0.0 10.0 37.06 3.83 VD VD
11 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 1 0 6.8 11.8 44.8 3.17 VD VD
12 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 0 2 5.98 15.98 43.98 3.23 D D
13 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 1 2 8.1 23.1 46.1 3.08 D D
14 053111 Lada Špidlenová Colin Farrell Tender Flash 1 1 14.45 24.45 52.45 2.71 D D
15 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul 2 2 6.43 26.43 44.43 3.2 BO BO
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011011 Gabriela Paulusová Charlotte - Mendy Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001511 Klára Erlebachová Ťapin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053609 Lucie Koutníková Bret DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001812 Jaroslava Vítová Mia Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS