Cz En

Prvomájové závody agility Jičín 2012

  1. Datum: 01. 05. 2012
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 31.43 5.0 V V
2 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 32.55 4.82 V V
3 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery 0 0 0.0 0.0 33.87 4.64 V V
4 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.36 4.32 V V
5 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 31.81 4.94 V V
6 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu 1 0 0.0 5.0 32.63 4.81 V V
7 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 1 0 0.0 5.0 32.93 4.77 V V
8 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 1 0 0.0 5.0 35.8 4.39 V V
9 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur 1 0 0.0 5.0 37.21 4.22 V V
10 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 0 0.31 5.31 38.31 4.1 VD VD
11 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 1 0 1.07 6.07 39.07 4.02 VD VD
12 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 1 2.87 7.87 40.87 3.84 VD VD
13 019106 Helena Pomykaczová Meggi 1 0 2.99 7.99 40.99 3.83 VD VD
14 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 1 1 0.0 10.0 32.93 4.77 VD VD
15 001812 Jaroslava Vítová Mia Gulden Land 1 1 0.0 10.0 35.97 4.36 VD VD
16 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 10.69 10.69 48.69 3.22 VD VD
17 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny 0 1 7.93 12.93 45.93 3.42 VD VD
18 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul 1 1 3.63 13.63 41.63 3.77 VD VD
19 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 2 1 1.73 16.73 39.73 3.95 D D
20 025607 Martina Miková Brita 0 2 7.99 17.99 45.99 3.41 D D
21 053111 Lada Špidlenová Colin Farrell Tender Flash 0 1 14.96 19.96 52.96 2.96 D D
22 053609 Lucie Koutníková Bret 1 0 16.93 21.93 54.93 2.86 D D
23 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 2 8.32 23.32 46.32 3.39 D D
24 011011 Gabriela Paulusová Charlotte - Mendy Krásná louka 0 2 18.69 28.69 56.69 2.77 BO BO
25 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 0 2 24.51 34.51 62.51 2.51 BO BO
DIS 001511 Klára Erlebachová Ťapin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS