Cz En

Jumping L

  1. Datum: 13. 05. 2012
  2. Závod: Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO
  3. Rozhodčí: Noga, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.73 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 28.3 5.3 V V
2 035308 Jaroslava Podmolová Puma z Hückelovy vily 0 0 0.0 0.0 30.76 4.88 V V
3 022404 Martina Hodková Diandra Tracy Lost Creek 0 0 0.0 0.0 33.95 4.42 V V
4 017310 Simona Neckařová Gucci Glance Puella Fera 1 0 0.0 5.0 31.34 4.79 V V
5 078511 Jan Lukáš Better Beware Diandra 1 0 0.0 5.0 36.71 4.09 V V
6 013306 Alice Jirásková Black Verlain 0 1 4.77 9.77 43.77 3.43 VD VD
7 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 0 0.0 10.0 26.96 5.56 VD VD
8 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 27.19 5.52 VD VD
9 047507 Bára Valterová All By Myself Diandra 2 0 0.0 10.0 27.83 5.39 VD VD
10 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra 0 2 0.0 10.0 35.59 4.21 VD VD
11 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr 2 1 0.0 15.0 29.61 5.07 VD VD
12 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 2 2 0.0 20.0 36.22 4.14 D D
13 009006 Mirka Valterová Fair Winds Auxarcs 4 1 0.0 25.0 32.54 4.61 D D
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002810 Miloslava Beranová Darth Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079311 Kateřina Hudečková Beyond Belief Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013407 Lucie Němečková Emir-s Ew-Bor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000112 Jaroslava Podmolová Gaieties Gitie Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002710 Miloslava Beranová Daffy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS