Cz En

JUMPING

  1. Datum: 19. 05. 2012
  2. Závod: Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO
  3. Rozhodčí: Fried, Hans (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 31.79 5.03 V V
2 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 34.26 4.67 V V
3 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.78 4.47 V V
4 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 35.93 4.45 V V
5 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 1 0 0.0 5.0 31.76 5.04 V V
6 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 1 0 0.0 5.0 32.71 4.89 V V
7 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 0 0.0 5.0 34.59 4.63 V V
8 028711 Šárka Mohoutová Bella 0 1 0.0 5.0 38.15 4.19 V V
9 039509 Lenka Turková Atos 1 0 0.0 5.0 41.37 3.87 V V
10 023410 Radka Karčová Bert 0 1 0.0 5.0 41.62 3.84 V V
11 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 1 1 0.0 10.0 35.02 4.57 VD VD
12 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land 1 1 0.0 10.0 37.4 4.28 VD VD
13 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 2 0 0.0 10.0 39.5 4.05 VD VD
14 005509 Romana Hanousková František Superpes 1 1 0.0 10.0 39.79 4.02 VD VD
15 059011 Václav Hejcman Aisha 0 1 7.0 11.66 51.66 3.1 VD VD
16 023611 Marie Řežábková BONNIE LIBUŠSKÝ BROUČEK 3 1 0.0 20.0 42.33 3.78 D D
17 005611 Kateřina Klapková Caysie 0 2 14.0 23.62 58.62 2.73 D D
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044009 Michaela Fišerová Cherry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009007 Petra Hamšíková Axa Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046710 Barbora Tatíčková Drusilla Bohemi Col-Bri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044110 Milada Králová Apolenka Od Petrské brány DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011011 Gabriela Paulusová Charlotte - Mendy Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041310 Kateřina Klapková Betty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS