Cz En

agility open large L

  1. Datum: 03. 06. 2012
  2. Závod: Nymburk - Nymburk Cup
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 91.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika 0 0 0.0 0.0 37.72 4.61
2 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora 0 0 0.5 0.5 46.5 3.74
3 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 0 0 2.05 2.05 48.05 3.62
4 012808 Petra Škvárová A3Ch Akim 0 0 2.54 2.54 48.54 3.58
5 028711 Šárka Mohoutová Bella 0 1 0.0 5.0 32.48 5.36
6 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery 1 0 0.0 5.0 33.78 5.15
7 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 0 0.0 5.0 35.4 4.92
8 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 1 0 0.0 5.0 36.66 4.75
9 039509 Lenka Turková Atos 0 1 0.0 5.0 37.09 4.69
10 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky 0 1 0.0 5.0 37.55 4.63
11 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's 0 1 0.0 5.0 38.2 4.55
12 091709 Jitka Kubištová Britney Z Lhotecké Linie 0 1 0.0 5.0 40.69 4.28
13 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra 0 1 0.0 5.0 44.15 3.94
14 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 1 0.62 5.62 46.62 3.73
15 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 1 1 0.0 10.0 43.0 4.05
16 065509 Lenka Raková Hanny 0 1 6.07 11.07 52.07 3.34
17 005611 Kateřina Klapková Caysie 0 1 9.76 14.76 55.76 3.12
18 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm 1 1 4.97 14.97 50.97 3.41
19 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 3 0 0.0 15.0 35.11 4.96
20 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 1 2 0.0 15.0 41.28 4.22
21 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice 0 2 9.55 19.55 55.55 3.13
22 059911 Jan Černý Black 1 1 10.64 20.64 56.64 3.07
23 059011 Václav Hejcman Aisha 0 2 24.84 34.84 70.84 2.46
DIS 030112 Elena Ermolová Garp Xapatan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079011 Markéta Lhotecká Issac Nobby Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024111 Blanka Zbýňová Filippo z Vilete Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016209 Lucie Smolíková A White Head Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042411 Filip Šimera Xita z Hücklelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045209 Petra Štrosová Cora Podina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS