Cz En

agility open small S

  1. Datum: 03. 06. 2012
  2. Závod: Nymburk - Nymburk Cup
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.63 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016611 Veronika Brunhoferová Hedvika Magická hvězda 0 0 0.0 0.0 39.36 4.42
2 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 39.38 4.42
3 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 0.0 0.0 41.59 4.18
4 001711 Jakub Janda Nely 0 0 0.0 0.0 42.29 4.11
5 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 42.39 4.1
6 044210 Vladimír Puchýř A3Ch Jessi 0 0 0.0 0.0 42.76 4.07
7 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum 0 0 0.0 0.0 44.1 3.95
8 007205 Jana Ulrichová A3Ch Qineti z Dixie 0 0 0.0 0.0 46.25 3.76
9 035607 Jana Vodvárková Color Concord Rapa - Nui 0 0 0.0 0.0 46.28 3.76
10 072811 Iveta Martínková Amy 0 0 0.0 0.0 46.41 3.75
11 009111 Martina Šoltýsová Rasty 0 0 0.0 0.0 47.42 3.67
12 072611 Veronika Šedová Dorote od Andulky 0 0 3.86 3.86 51.86 3.36
13 049509 Olga Mikule-Chrzová Hannibal 0 0 4.26 4.26 52.26 3.33
14 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 38.9 4.47
15 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 1 0 0.0 5.0 40.03 4.35
16 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion 1 0 0.0 5.0 40.8 4.26
17 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 1 0 0.0 5.0 43.85 3.97
18 025005 Klára Macková Amien Elita Triumphans 0 1 0.0 5.0 46.08 3.78
19 034310 Monika Laštovková Comtessa Elita Triumphans 0 1 3.31 8.31 51.31 3.39
20 018612 Pavlína Broulíková Tobby 1 1 10.19 20.19 58.19 2.99
21 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 2 17.6 27.6 65.6 2.65
DIS 048811 Markéta Hrdá Meggi Talovín DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089309 Jana Reich Eragon Pískovec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065611 Martina Vyroubalová Arina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041210 Šárka Honnerová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056809 Lucie Točeková JUSSI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009705 Andrea Písaříková A3Ch Chico DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045509 Jenifer Veselá Lapaloma Black z Lejancu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001008 Jana Reich Kenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024712 Martina Veselá Emory Magická hvězda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS