Cz En

jumping large L

  1. Datum: 03. 06. 2012
  2. Závod: Nymburk - Nymburk Cup
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.59 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra 0 0 0.0 0.0 37.44 4.89
2 038008 Gabriela Vlachová Žužla 0 0 0.0 0.0 38.18 4.79
3 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika 0 0 0.0 0.0 38.47 4.76
4 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 38.7 4.73
5 079011 Markéta Lhotecká Issac Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 41.14 4.45
6 012808 Petra Škvárová A3Ch Akim 0 0 0.0 0.0 45.99 3.98
7 016209 Lucie Smolíková A White Head Tender Flash 1 0 0.0 5.0 38.14 4.8
8 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian 0 1 0.0 5.0 41.62 4.4
9 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice 1 0 0.0 5.0 47.37 3.86
10 001510 Irena Němcová Casey z Lebedova dvora 2 0 0.0 10.0 35.16 5.2
11 030112 Elena Ermolová Garp Xapatan 1 1 0.0 10.0 46.39 3.94
12 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 1 1 2.34 12.34 53.34 3.43
13 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 2 1 0.0 15.0 41.37 4.42
14 039509 Lenka Turková Atos 2 1 0.0 15.0 45.1 4.06
DIS 059911 Jan Černý Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059011 Václav Hejcman Aisha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076911 Barbora Dobrovolná Andy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024111 Blanka Zbýňová Filippo z Vilete Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091709 Jitka Kubištová Britney Z Lhotecké Linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005611 Kateřina Klapková Caysie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028711 Šárka Mohoutová Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065509 Lenka Raková Hanny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042411 Filip Šimera Xita z Hücklelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045209 Petra Štrosová Cora Podina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS