Cz En

Tachyon Trophy A1 Jumping L

  1. Datum: 03. 06. 2012
  2. Závod: Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility
  3. Rozhodčí: Steppan, Gabriele (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 041512 Jan Fiala Elis Blue Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 31.79 5.35
2 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 33.31 5.1
3 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 33.39 5.09
4 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future 0 0 0.0 0.0 33.74 5.04
5 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 34.68 4.9
6 092009 Barbora Valentinová All For One Bohemia Patrix 0 0 0.0 0.0 36.27 4.69
7 008612 Andrea Ismanická Frenny Lusika 0 0 0.0 0.0 37.73 4.51
8 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim 0 0 0.0 0.0 41.44 4.1
9 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 30.89 5.5
10 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn 1 0 0.0 5.0 31.03 5.48
11 Zuzana Vetráková Táňa 1 0 0.0 5.0 31.92 5.33
12 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 31.98 5.32
13 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu 1 0 0.0 5.0 32.37 5.25
14 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 1 0 0.0 5.0 32.44 5.24
15 077911 Markéta Korintová Ozzie Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 34.06 4.99
16 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 1 0.0 5.0 36.15 4.7
17 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 1 0.0 5.0 37.12 4.58
18 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 31.49 5.4
19 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 31.81 5.34
20 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky 1 1 0.0 10.0 34.81 4.88
21 Adriana Slezáková Ursi Miveko 1 1 0.0 10.0 35.21 4.83
22 021108 Markéta Korintová Vega Blue Liza´s Border 2 0 0.0 10.0 35.27 4.82
23 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future 1 1 0.0 10.0 36.83 4.62
24 032311 Kateřina Šneibergová Alf z Trnitých akátů 1 1 0.0 10.0 38.75 4.39
25 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love 3 0 0.0 15.0 31.48 5.4
26 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra 3 0 0.0 15.0 32.83 5.18
27 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 2 1 0.0 15.0 33.65 5.05
28 Zuzana Vetráková Gerda 2 1 0.0 15.0 35.19 4.83
29 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 2 1 0.0 15.0 35.48 4.79
30 019211 Simona Šedivá Ikona Brown Aibara 2 1 0.0 15.0 39.72 4.28
31 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 2 2 0.0 20.0 43.19 3.94
32 075611 Michaela Peterková Audry Blueberry Od Čeníčka 2 2 0.0 20.0 46.59 3.65
33 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden 2 2 0.0 20.0 48.82 3.48
34 Katarína Suchovská Crash 4 1 0.0 25.0 34.91 4.87
35 011307 Eva Svobodová Alison Dark Jewel 3 2 0.0 25.0 38.67 4.4
36 038110 Martina Novotná Dongo Dynamic Aibara 5 0 0.0 25.0 46.63 3.65
DIS 040111 Silvie Kalafusová Agent Secret Daisynina Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038712 Iveta Matzenauerová Gim Kelliegardens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011012 Marcela Nosková Draco z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023611 Marie Řežábková BONNIE LIBUŠSKÝ BROUČEK DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035011 Andrea Soldánová FLECK FOR FUN Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043410 Barbora Vaníčková Princess Blue Joey Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS