Cz En

Power & Speed A2/A3 L

  1. Datum: 01. 06. 2012
  2. Závod: Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility
  3. Rozhodčí: Steppan, Gabriele (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 60.0 s
  6. Maximální čas: 120.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 2.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 21.55 6.5
2 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 22.46 6.23
3 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 22.95 6.1
4 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 23.2 6.03
5 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 23.33 6.0
5 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 23.33 6.0
6 Markéta Lovaszová Jammy 0 0 0.0 0.0 23.44 5.97
7 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 24.18 5.79
8 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 0 0 0.0 0.0 25.36 5.52
9 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 0 1 0.0 5.0 21.61 6.48
10 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 22.14 6.32
11 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 1 0 0.0 5.0 22.38 6.26
12 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 0 0.0 5.0 22.5 6.22
13 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 1 0.0 5.0 23.4 5.98
14 021811 Soňa Vlčková Boogy Woogy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 23.88 5.86
15 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers 0 1 0.0 5.0 23.92 5.85
16 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 1 0 0.0 5.0 24.73 5.66
17 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 1 0 0.0 5.0 25.25 5.54
18 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 0 1 0.0 5.0 26.62 5.26
19 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 1 0.0 5.0 27.54 5.08
20 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 0 1 0.0 5.0 28.41 4.93
21 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 2 0 0.0 10.0 23.13 6.05
22 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 3 0 0.0 15.0 24.03 5.83
23 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 1 2 0.0 15.0 30.14 4.64
24 Markéta Lovaszová Kyya 2 1 0.0 15.0 30.63 4.57
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gerhard Bauer COCO DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Alar Kivilo Tuffy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ivana Vaněková Arkan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026105 Veronika Vargová A3Ch Good Luck Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS