Cz En

Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L

  1. Datum: 03. 06. 2012
  2. Závod: Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility
  3. Rozhodčí: Steppan, Gabriele (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.84 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.88 5.31
2 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 39.0 5.03
3 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 39.4 4.97
4 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.67 4.94
5 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 40.1 4.89
6 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 0 0 0.0 0.0 40.46 4.84
7 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 0 0 0.0 0.0 41.64 4.71
8 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 41.85 4.68
9 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 0 0 0.0 0.0 42.32 4.63
10 Markéta Lovaszová Jammy 0 0 0.0 0.0 43.05 4.55
11 Gerhard Bauer COCO 0 0 0.0 0.0 43.14 4.54
12 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 46.73 4.19
13 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 2.93 2.93 53.93 3.63
14 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 40.37 4.86
15 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 41.4 4.73
16 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 42.24 4.64
17 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 43.16 4.54
18 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 45.07 4.35
19 035505 Iveta Matzenauerová A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 46.45 4.22
20 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 0 1 0.0 5.0 48.94 4.0
21 Markéta Lovaszová Kyya 1 0 0.0 5.0 49.85 3.93
22 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 1 0 0.0 5.0 49.98 3.92
23 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 1 1 0.0 10.0 42.6 4.6
24 026105 Veronika Vargová A3Ch Good Luck Gasko Prim 1 1 0.0 10.0 43.67 4.49
25 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 1 1 1.2 11.2 52.2 3.75
26 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 3 0 0.0 15.0 46.74 4.19
27 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 17.67 22.67 68.67 2.85
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Alar Kivilo Tuffy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051708 Jana Lejsková Able Roy of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003506 Jana Lejsková Excellent Chels Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035907 Kateřina Melicharová Belatrix z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021811 Soňa Vlčková Boogy Woogy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ivana Vaněková Arkan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088609 Eliška Olbrichová Onie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045311 Martin Štěrba Ghost of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS