Cz En

Agility 1 M

  1. Datum: 26. 05. 2012
  2. Závod: Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 39.7 4.96
2 038012 Tereza Králová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 40.97 4.81
3 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 42.24 4.66
4 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 42.46 4.64
5 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 43.11 4.57
6 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 45.14 4.36
7 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 0 0.0 0.0 45.66 4.31
8 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 47.2 4.17
9 032505 Markéta Jahodová Lurdes Black Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 48.73 4.04
10 036506 Eva Šulcová Enjoy Enough Kraken of Aura 0 1 0.0 5.0 45.91 4.29
11 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce 1 0 0.0 5.0 47.62 4.14
12 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 1 0 0.21 5.21 49.21 4.0
13 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice 2 0 0.0 10.0 45.55 4.32
14 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 1 8.86 13.86 57.86 3.4
15 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 1 6.85 16.85 55.85 3.53
16 074511 Lukáš Palm Buddy z Lucbáby 4 0 0.0 20.0 47.49 4.15
DIS Roman Maruszczak Evolution Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035907 Kateřina Melicharová Belatrix z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025109 Filip Šimera Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076409 Lenka Sack Psycho DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053009 Michaela Tejčková Badimban Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS