Cz En

Jumping 2 L

  1. Datum: 26. 05. 2012
  2. Závod: Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Kindle, Peter (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.42 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 30.09 5.58
2 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 30.61 5.49
3 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 30.96 5.43
4 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.38 5.35
5 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 31.57 5.32
6 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 32.2 5.22
7 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 32.21 5.22
8 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 32.33 5.2
9 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 32.4 5.19
10 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.41 5.18
11 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky 0 0 0.0 0.0 32.55 5.16
12 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 32.6 5.15
13 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 32.92 5.1
14 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 32.96 5.1
15 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 33.3 5.05
16 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 33.39 5.03
17 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 33.54 5.01
18 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 33.83 4.97
19 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 0 0 0.0 0.0 34.39 4.89
20 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 34.83 4.82
21 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 35.18 4.78
22 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 0 0 0.0 0.0 35.2 4.77
23 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya 0 0 0.0 0.0 36.78 4.57
24 008907 Eva Knapková Megy 0 0 0.0 0.0 36.79 4.57
25 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 0 1 0.0 5.0 32.06 5.24
26 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 32.1 5.23
27 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 32.15 5.23
28 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 32.92 5.1
29 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 33.07 5.08
30 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 33.24 5.05
31 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 1 0 0.0 5.0 33.4 5.03
32 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 33.47 5.02
33 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 33.67 4.99
34 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 1 0 0.0 5.0 34.26 4.9
35 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 1 0.0 5.0 36.36 4.62
36 060508 Aneta Štěrbová Luce 1 0 0.0 5.0 37.11 4.53
37 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 0 1 0.0 5.0 37.23 4.51
38 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 37.36 4.5
39 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 0.12 5.12 38.12 4.41
40 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 1 0.31 5.31 38.31 4.39
41 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.79 5.79 38.79 4.33
42 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 1 1.5 6.5 39.5 4.25
43 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 1 1.56 6.56 39.56 4.25
44 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 2 0 0.0 10.0 32.36 5.19
45 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 2 0 0.0 10.0 32.72 5.13
46 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land 2 0 0.0 10.0 33.26 5.05
47 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 2 0 0.0 10.0 33.4 5.03
48 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 2 0 0.0 10.0 33.74 4.98
49 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 2 0 0.0 10.0 34.37 4.89
50 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 0 2 0.0 10.0 36.86 4.56
51 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 1 1 1.93 11.93 39.93 4.21
52 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 2 2.97 12.97 40.97 4.1
53 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 3 0 3.61 18.61 41.61 4.04
54 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 3 1 0.0 20.0 37.03 4.54
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS