Cz En

Jumping 3 M

  1. Datum: 27. 05. 2012
  2. Závod: Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 34.49 4.81
2 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 34.85 4.76
3 Roman Maruszczak Evolution Willa Mora 0 0 0.0 0.0 36.08 4.6
4 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 36.1 4.6
5 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 0 0.1 0.1 37.1 4.47
6 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.43 0.43 37.43 4.43
7 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.56 0.56 37.56 4.42
8 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy 0 0 3.9 3.9 40.9 4.06
9 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 4.18 4.18 41.18 4.03
10 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 5.14 5.14 42.14 3.94
11 038012 Tereza Králová Just Flame Perla z Polabí 0 1 2.29 7.29 39.29 4.22
12 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 2.97 7.97 39.97 4.15
13 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 9.07 9.07 46.07 3.6
14 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 1 4.91 9.91 41.91 3.96
15 032505 Markéta Jahodová Lurdes Black Moravia Classic 0 1 10.37 15.37 47.37 3.5
16 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 2 9.11 19.11 46.11 3.6
17 076409 Lenka Sack Psycho 1 1 17.03 27.03 54.03 3.07
DIS 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035907 Kateřina Melicharová Belatrix z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074511 Lukáš Palm Buddy z Lucbáby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025109 Filip Šimera Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036506 Eva Šulcová Enjoy Enough Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053009 Michaela Tejčková Badimban Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS