Cz En

S_Agility_sobota S

  1. Datum: 09. 06. 2012
  2. Závod: Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 89.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049910 Aneta Hoblíková Benette Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 45.04 3.6
2 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis 0 0 0.0 0.0 50.43 3.21
3 041212 Hana Kopalová Fifti-Fifti Cambridgeshiere 0 0 0.0 0.0 51.84 3.13
4 013111 Jana Adamovská Dixi Cidabro 0 0 3.24 3.24 55.24 2.93
5 030305 Eva Heidlbergerová Anthony Garden Roses 0 1 0.0 5.0 40.74 3.98
6 049408 Alena Soukupová Eiko Od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 45.52 3.56
7 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika 0 1 0.0 5.0 49.11 3.3
8 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 1 0.0 5.0 50.36 3.22
9 015609 Ivan Wehle Sindy 0 0 5.78 5.78 57.78 2.8
10 029809 Vladimíra Zahálková Adam Modrý andílek 0 0 8.47 8.47 60.47 2.68
11 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 2 0.0 10.0 49.56 3.27
12 006007 Olga Hábová Kim 0 0 11.27 11.27 63.27 2.56
13 022811 Hana Lukášová Baby Maria Magdalensis 0 0 21.33 21.33 73.33 2.21
14 015311 František Eisman Peggy 0 2 11.45 21.45 63.45 2.55
15 017111 Jana Richterová Jackie 1 1 18.49 28.49 70.49 2.3
16 027612 Barbora Bogášová Tobi 0 2 18.5 28.5 70.5 2.3
DIS 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025809 Jaroslav Šafařík Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035512 Tereza Rousová Nikola z útulku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016012 Alena Dvořáková Edalene Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014008 Hedvika Dvořáková Dan Benpar Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061210 Hana Hoštová Be Lucky Little Pony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027411 Zita Kovaříková Vanesa Gun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003611 Věra Trnková Čert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058809 Tomáš Ješke A3Ch Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017311 Květa Sálusová Jessica Žlutá řeka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050608 Renata Štollová Fany DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027212 Michal Šedivec Sofie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS