Cz En

L_Agility_neděle L

  1. Datum: 10. 06. 2012
  2. Závod: Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.1 4.84
2 055009 Marcela Krejčíková Bugs 0 0 0.0 0.0 39.71 4.28
3 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 1 0 0.0 5.0 34.54 4.92
4 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 38.69 4.39
5 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 35.71 4.76
6 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel 1 1 0.0 10.0 40.9 4.16
7 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 2 0 0.26 10.26 41.26 4.12
8 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 2 0 4.52 14.52 45.52 3.73
9 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin 2 0 4.63 14.63 45.63 3.73
10 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 1 1 9.94 19.94 50.94 3.34
11 004311 Jaroslav Vakeš BARK Dark Jewel 5 0 0.63 25.63 41.63 4.08
12 050311 Markéta Němcová Nermyš 0 2 16.53 26.53 57.53 2.95
13 040911 Linda Šafaříková Bells Z Jasmínových hor 1 1 19.84 29.84 60.84 2.79
14 065111 Aneta Vondrovicová Chicko 3 1 15.88 35.88 56.88 2.99
DIS 003710 Hana Vrzalová Boo Izar Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013811 Alžběta Králíková Beauty z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039312 Eva Vostřáková Athos Blesk Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020306 Hana Vrzalová Cyril od Berandubu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020308 Olga Šambergerová Ushant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS