Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 02. 06. 2012
  2. Závod: Ludslavice - O Zlínský ranec VII. + 5. MR Australských honáckých psů
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog 0 0 0.0 0.0 38.7 4.65
2 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya 0 0 0.0 0.0 39.34 4.58
3 073709 Martina Zapletalová Bína Ze Strakatého kožíšku 0 0 0.0 0.0 43.61 4.13
4 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 1 0.0 5.0 35.73 5.04
5 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 1 0 0.0 5.0 38.99 4.62
6 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 0 0.0 5.0 44.73 4.02
7 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 1 0.0 5.0 45.87 3.92
8 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor 1 0 1.3 6.3 48.3 3.73
9 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog 1 0 2.76 7.76 49.76 3.62
10 040409 Jesika Jurečková Ejmy 2 0 0.0 10.0 37.75 4.77
11 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 43.69 4.12
12 009510 Hana Bínová A Linn Charlie M'S Flimex 2 0 0.0 10.0 46.62 3.86
13 036205 Martina Zapletalová Gina 0 1 5.93 10.93 52.93 3.4
14 031407 Markéta Švábová Bert 1 0 7.28 12.28 54.28 3.32
15 032712 Věra Antonínová Beauty Bílá osada 0 1 8.3 13.3 55.3 3.25
16 032009 Radka Breksová Blade Bambabibi 2 1 0.0 15.0 36.85 4.88
17 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 3 2 11.79 36.79 58.79 3.06
DIS 029710 Věra Slezáková Olineli Dalido DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029010 Kateřina Janoštíková Azzaria Ivelbero's Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036812 Václav Ullver Marley Ardenhill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073909 Václav Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005312 Martina Zapletalová Darra Sachmet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089809 Daniela Nováková Jašika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078009 Martina Josefusová Conny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079211 Ivana Němečková Jolie Jersey Starý Machnáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS